Hakkımızda

ArtDog Istanbul; merkezine güncel sanatı alan; tiyatro, müzik, edebiyat, sinema, tasarım, moda, mimari gibi diğer disiplinleri de kapsayan dijital ve iki ayda bir basılı olarak yayımlanan bir kültür sanat dergisidir.

Yerel ve ulusararası haberlerin, röportajların, özel dosya konularının, yorumların, incelemelerin ve eleştirilerin yer aldığı ArtDog Istanbul, gözleme dayalı çıkarımları ile sanat/sanatçı ve izleyici arasındaki mesafeyi kaldırarak yerel ve küresel sanat dünyası arasında bir köprü kurar.

ArtDog Istanbul 2019 yılının sonbaharında ilk sayısı ve günlük olarak güncellenen dijital platformu ile birlikte yayın hayatına başladı.
İstanbul’un kültür ve sanat dünyasında bir kaç yıldır süregelen durgunluktan sonra tekrar canlanacağını göz önüne alan ArtDog Istanbul, sanat dünyasında neler yaşandığını kayıt altına alıyor.

ArtDog Istanbul, dinamik içeriği ve sürükleyici eleştirel tartışmaları bir araya getirerek, Türkiye ve Dünya’da en iyi güncel sanat ve kültürel içerikleri Türkçe ve İngilizce inceler.

Yeni Hesap Oluştur!

Kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurun

Şifrenizi İsteyin

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.